facebook
Menu

I Wojewódzka Mini Konferencja Masażystów pn. Schorzenia cywilizacyjne w aspekcie profilaktyki i funkcjonowania w zdrowiu - "Zdrowie, ruch, profilaktyka"

W poniedziałek 25 września 2017 r. w siedzibie Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi odbyła się I Wojewódzka Mini Konferencja Masażystów pn. Schorzenia cywilizacyjne w aspekcie profilaktyki i funkcjonowania w zdrowiu - "Zdrowie, ruch, profilaktyka".
Część wykładową zdominowały tematy związane z dysfunkcjami kręgosłupa jako schorzeniami cywilizacyjnymi oraz masażem głębokim.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty prowadzone przez mgr Pawła Wlazło - "Pacjent, klient, człowiek - między fizjoterapeutą, masażystą a trenerem personalnym. Program ćwiczeń na poprawę mobilności układu ruchu" oraz dr Bogusławę Kowacką - "Masaż głęboki w dysfunkcjach kręgosłupa".
Konferencja była skierowana do czynnych zawodowo masażystów, absolwentów kierunku technik masażysta, przyszłych adeptów sztuki masażu oraz nauczycieli chcących propagować zdrowy i aktywny styl życia.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl