facebook
Menu

Gremium Ekspertów Turystyki w Poznaniu 7-9 grudnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, które odbędzie się w dniach 7-9 grudnia w Poznaniu.

Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie liderów połączone z warsztatami szkoleniowymi. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich oficjalne debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje.

Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Sportu i Turystyki: "Gremium Ekspertów Turystyki jest świetnym miejscem do podsumowania roku 2016 oraz do dyskusji jak w innowacyjny sposób promować Polskę i jak budować turystyczne marki regionalne. Na konferencji możemy liczyć na opinię branży turystycznej, środowiska akademickiego oraz samorządu terytorialnego, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zróżnicowany program Gremium pozwoli wszystkim uczestnikom zapoznać się z aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed turystyką w Polsce. Upływające miesiące pokazują, że rok 2016 będzie dobry dla polskiej turystyki. Dzięki dyskusji podczas Gremium możemy wypracować rozwiązania pokazujące, co robić aby było jeszcze lepiej."
Motywem przewodnim GREMIUM jest współpraca, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: urzędników, przedsiębiorców, naukowców, działaczy. W bardzo bogatym programie warsztatów szkoleniowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie, a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki.
 
Wojciech Fedyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystcznej: "Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. Poziom merytoryczny Gremium jest, bowiem tym, co stanowi o jego istocie. Organizatorzy ustawili wysoko poprzeczkę i dziś przedmiot licznych debat i prezentacji jest przedstawiany na najwyższym, oczekiwanym przez uczestników i gości, poziomie. Stworzyli wydarzenie będące już marką. Dzięki zaangażowaniu wybitnych ekspertów i praktyków, mających na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów badawczych i marketingowych Gremium jest spotkaniem nobilitującym i wyznaczającym kierunki rozwoju turystki w Polsce.
Szeroka wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów a także konwersja specjalistycznej wiedzy w koncepcje wdrażane już przez konkretne podmioty w miastach i regionach niewątpliwie wynika z potencjału intelektualnego, który generuje Gremium, ale także zaangażowaniu i odpowiedzialności uczestników, dla których coroczne spotkanie jest asumptem do zmian w obszarach, na których prowadzą działalność. W każdej dziedzinie potrzebni są liderzy, którzy propagują nowinki i są gotowi wprowadzać je w życie. Polska turystyka potrzebuje światłych rozwiązań nie tylko by nie pozostać w tyle na międzynarodowym rynku, ale także sama stanowić wzór do naśladowania przez innych. W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce."

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to również doskonała okazja do pierwszych refleksji i nakreślania szczegółowych planów działań na bazie efektów Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy. Te dwa jakże ważne przedsięwzięcia uzupełniają się wzajemnie w ciąg zdarzeń tworzących nową jakość w polskiej turystyce. GREMIUM wzbogaca o nową wiedzę i doświadczenia, nakreśla aktualne kierunki i rekomenduje właściwe działania. Jeśli przyjąć, że polski biznes ogólnie ma swoje Forum Ekonomiczne w Krynicy to bezsprzecznie GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest jego odpowiednikiem dla sektora turystyki.

ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI DO 31.10.2016 r.
Szczegółowy Program VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI: http://www.gremium.forumturystyki.pl/images/A4_net_2016_0510_PROGRAM.pdf

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni z Koordynatorem organizacyjnym:
Katarzyna Tomczyk
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 693 400 094 lub 91 488 00 50

Źródło: http://rotwl.pl/x_ogolnopolska_konferencja_kultura_i_turystykasacrum,3765,0,0.html

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl