facebook
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

Puchar dla łódzkich piłkarzy!

26.09.2017
Urzędnik piłkę kopie. Urzędnik z Łódzkiego, całkiem dobrze. Drużyna piłkarska złożona z pracowników Urzędu Marszałkowskiego WŁ i jednostek podległych w trakcie ostatnich Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej zdobyła najcenniejsze trofeum. „Nasi”, na zawodach w Ostródzie, pokonali m.in. Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, a w finale Mazowieckie – w rzutach karnych.

- To duża satysfakcja, że udaje nam się realizować ideę popularyzacji sportu i pasji. Cieszę się, że możemy to udowadniać dzięki naszej drużynie i dzięki temu pokazywać innym dobry przykład. Gratuluję piłkarzom, gratuluję Dariuszowi Klimczakowi, kapitanowi zwycięskiej drużyny i jednocześnie przedstawicielowi zarządu województwa łódzkiego – powiedział marszałek Witold Stępień.
- Zawody nie były łatwe, a czasami było naprawdę ciężko. Przed turniejem musieliśmy dokonać przebudowy składu i cieszę się, że wyszło nam to bardzo dobrze. Cieszę się również, że udało nam się pokonać województwo mazowieckie, faworytów rozgrywek – powiedział kapitan zespołu (wicemarszałek) Dariusz Klimczak.
Najlepszym piłkarzem turnieju został Robert Górski, lider naszej drużyny. W trakcie rozgrywek niektórzy zawodnicy nie ustrzegli się drobnych urazów i lekkich kontuzji. Na konferencji przekonywali jednak, że nie miało to wpływu na ich grę, a zdobyty dla regionu, mistrzowski puchar wynagrodził wszelkie niedogodności.
Kolegom serdecznie gratulujemy, a ewentualnie zainteresowanych managerów znanych klubów piłkarskich informujemy, że dysponujemy pełną listą teleadresową naszych chłopaków.
GS

Polecane

Wojewódzkie Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2017

18-10-2017

Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, wicemarszałek Dariusz Klimczak oraz członkinie...

Czytaj więcej

X Europejskie Forum Gospodarcze – II dzień

18-10-2017

Wyzwania ery fintech (czyli nowych zastosowań, procesów, produktów lub modeli...

Czytaj więcej

100 mln zł dla zdrowia

17-10-2017

W trakcie Europejskiego Forum Gospodarczego marszałek Witold Stępień i prof...

Czytaj więcej

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”

17-10-2017

Ukoronowaniem pierwszego dnia X Europejskiego Forum Gospodarczego była wieczorna gala...

Czytaj więcej

Europejskie Forum Gospodarcze 2017

16-10-2017

W Łodzi rozpoczęło się Europejskie Forum Gospodarcze. 3000 gości, kilkadziesiąt...

Czytaj więcej

Po raz piąty „Lokomotywa” skończyła bieg

16-10-2017

Zakończyła bieg – po raz piąty - „Kolorowa Lokomotywa”. W...

Czytaj więcej

Otulony kwiatami Kościuszko

15-10-2017

  Dzisiaj (15 bm.) mija równo 200 lat od śmierci Naczelnika...

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

13-10-2017

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Marszałek...

Czytaj więcej

Głos na defibrylatory

13-10-2017

Blisko 10 tys. osób zagłosowało już w budżecie obywatelskim województwa...

Czytaj więcej

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl