facebook
Menu

Sukces stypendysty Marszałka Województwa Łódzkiego dla najlepszych studentów

Z przyjemnością informujemy, iż Stypendysta Marszałka Województwa Łódzkiego dla najlepszych studentów – Pan Wojciech Kuczyński został laureatem konkursu „Sukces zaczyna się od stypendium”.
Konkurs był adresowany do stypendystów, którzy brali lub biorą udział w programach stypendialnych krajowych i zagranicznych w latach 2011-2016. Uczestnicy zgłaszali do konkursu krótki film lub fotokast w formie linku, którego tematem były możliwości zdobyte dzięki wsparciu stypendialnemu.
Wojciech Kuczyński, stypendysta jednorazowego stypendium naukowego Marszałka Województwa Łódzkiego w roku 2016 w kategorii „student”, znalazł się wśród trójki laureatów konkursu organizowanego przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.
Jego praca konkursowa znajduje się pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=vLfODZsj76o, zaś opis historii stypendysty wraz z informacją o przyznanym przez Marszałka Województwa Łódzkiego stypendium, widnieje na stronie: http://www.mojestypendium.pl/historie-laureatow-konkursu-sukces-zaczyna-sie-od-stypendium/.
Serdecznie gratulujemy Panu Wojciechowi Kuczyńskiemu oraz życzymy dalszych sukcesów na polu naukowym.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl