facebook
Menu

Bezpłatne audyty energetyczne dla MŚP przemysłu metalowo-maszynowego

Szanowni Państwo,
 Uprzejmie informujemy, iż trwa nabór na bezpłatne audyty energetyczne dla MŚP przemysłu metalowo-maszynowego w ramach projektu EE-METAL finansowanego ze środków programu Horyzont 2020.
Klaster Metalowy METALIKA oferuje bezpłatne audyty energetyczne dla MŚP przemysłu metalowo-maszynowego.
Dlaczego MŚP z przemysłu metalowo-maszynowego?
Okazuje się, że w tym sektorze w całej UE jest zbyt duże zużycie energii, a przedsiębiorstwa nie mają tej świadomości oraz narzędzi jak zmniejszyć zużycie energii oraz swoje koszty!
Pojawiła się więc szansa dla polskich firm, by zmniejszyć zużycie energii, a co się z tym wiąże, obniżyć koszty funkcjonowania firmy i zwiększyć przewagę konkurencyjną.
Co oferuje projekt EE-METAL?
•             Audyty energetyczne zostaną przeprowadzone według specjalnie opracowanej metodologii, dedykowanej specjalnie dla MŚP z przemysłu metalowo-maszynowego.
•             Firmy dowiedzą się, gdzie zużywają za dużo energii oraz jak to zmienić (narzędzia, dostawcy, sposoby finansowania).
•             Bezpłatnie zostaną przeszkoleni pracownicy firmy w zakresie oszczędności energetycznej.
•             Spośród przedsiębiorstw biorących udział w audytach, dla dwóch firm planujących wdrożenie ISO 50001 (standard zarządzania energią) zostanie przeprowadzone bezpłatne przygotowanie do wdrożenia.
Co należy zrobić by wziąć udział w bezpłatnym projekcie?
W pierwszej kolejności należy wypełnić kwestionariusz w formie elektronicznej (pierwsze 4 pytania oznaczone gwiazdką) i kliknąć: WYŚLIJ
Link do kwestionariusza: http://www.ee-metal.com/polski-kwestionariusz/?autologin_code=W331Ll37so76Egdo9SxDSLzd9P1rXn
Projekt jest realizowane w ramach międzynarodowej współpracy Hiszpani, Włoch, Francji i Polski. Partnerzy w Polsce to Klaster Metalowy METALIKA ze Szczecina oraz Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii sp. z o.o. z Łodzi.
Więcej informacji na stronie projektu EE-METAL: www.ee-metal.com  lub na stronie Klastra METALIKA www.polskieklastry.org , zakładka: efektywność energetyczna.
Zachęcamy do udziału w projekcie! Decyduje kolejność zgłoszeń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 603 798 785

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl